EDUKACINĖ EKSKURSIJA BEI ORIENTACINIS ŽAIDIMAS VILNIAUS SENAMIESTYJE ,,PAŽINK VILNIAUS GYNYBINĘ SIENĄ PATS“

Šių metų balandžio 28 d. 7b klasės mokiniai su auklėtoja J.Novopašiniene dalyvavo edukacinėje ekskursijoje bei orientaciniame žaidime Vilniaus senamiestyje     ,,Pažink Vilniaus gynybinę sieną pats“. Moksleiviai patys tyrinėjo Vilniaus miesto gynybinės sienos perimetrą (maždaug 4 km.). Miestą gynybiniai įtvirtinimai saugojo iš viso apie 300 metų, o dabar jau virš 200 metų kaip gynybinės sienos nebėra. Buvusių vartų ir bokštų vietose mokiniai galėjo įsivaizduoti, kokie statiniai čia stovėjo bei prisiminti, kokią reikšmę turėjo miestui. Moksleivių laukė informacinės stotelės su interaktyviomis užduotimis buvusių vartų vietose, o pakeliui teko ieškoti buvusios sienos fragmentų.