EDUKACINĖ EKSKURSIJA ,,SUSIPAŽINKIME-VALDOVŲ RŪMŲ MUZIEJUS“

Šių metų balandžio 27 d. 6a klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja J.Novopašiniene dalyvavo edukacinėje ekskursijoje ,,Susipažinkime – Valdovų rūmų muziejus”. Šios ekskursijos metu mokiniai susipažino su Valdovų rūmais – Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija, jos teritorijos raida, joje gyvenusiais ir Lietuvą valdžiusiais kunigaikščiais. Mokiniai pasivaikščiojo tarp autentiškų Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos mūrų, apžiūrėjo šioje vietoje rastus archeologinius radinius, besiklausydami gidės pasakojamų istorijų pritaikė turimas žinias apie Žygimantą Augustą bei jo karalienę Barborą Radvilaitę. Edukacinė ekskursija buvo tęsiama puošniose menėse su istoriniais baldais, įspūdingais gobelenais, valdovų bei kitų svarbių asmenų portretais, o stovėdami prieš valdovo sostą mokiniai mintyse galėjo pabūti Lietuvos didžiojo kunigaikščio svečiais.