IŠVYKA Į SAULĖS MIESTĄ

Gegužės 30 d. 3a ir 4b klasių mokiniai ir jų mokytojos vyko į Šiaulius. Pirmasis sustojimas – Kryžių kalnas ir Pranciškonų vienuolynas. Tai viena žymiausių Lietuvos lankytinų vietų. Vaikai buvo sužavėti kryžių gausa, kalno atsiradimo istorija, vienuolynu. Pasigrožėję Katedros didybe, šokolado fabriku ,,Rūta“, Saulės miestu, nukeliavo į Centų kambarį. Aplankė Šiaulių miesto simbolį Saulės laikrodį, Šaulį, Geležinę lapę. Smagiai leido laiką parke prie Talkšos ežero. Aplankė Dviračių muziejų. Apžiūrėjo eksponatus, kai kuriuos išmėgino patys. Išvažiuojant iš Šiaulių užsuko į Katinų muziejų. Vakarop pilni įspūdžių ir su lauktuvėmis, džiaugdamiesi turiningai praleista diena Šiauliuose, grįžo namo.