IŠVYKA Į AVIACIJOS INSTITUTĄ

Jeigu būtų renkama pasaulio svajonių profesija, orlaivių pilotavimas būtų  šių rinkimų lyderė, todėl  gimnazijos mokiniai, kurie domisi aviacinėmis specialybėmis, gegužės 26 d. lankėsi Vilnius Tech Antano Gustaičio aviacijos instituto treniruoklių ir laboratorijų korpuse. Gimnazistai apžiūrėjo bepiločių orlaivių laboratorijas, lankėsi aviacinių konstrukcijų angare. Čia jie pamatė, kaip kuriami bepiločiai orlaiviai ir dronai, kokios reikalingos priemonės ir įranga, kaip atrodo lėktuvų varikliai, lėktuvai, sraigtasparniai, jų detalės. Mokiniai turėjo galimybę įlipti į lėktuvų kabinas. Išvykos metu gimnazistai sužinojo, kokie yra stojimo reikalavimai, studijų programos, kaip rašomi diplominiai darbai. Kaip pastebėjo instituto prorektorius, mokytis šiame institute nėra lengva, bet jeigu degi noru susieti savo gyvenimą su aviacija, nieko nėra neįmanomo ar sunkaus.