METODINĖ-PRAKTINĖ KONFERENCIJA „UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“

Sausio 4 d. gimnazijoje vyko metodinė-praktinė konferencija „Ugdymo turinio atnaujinimas: iššūkiai ir galimybės“, kurioje dalyvavo ŠMSM pavaldžių gimnazijų mokytojai ir administracijos atstovai. Dalyvius pasveikino gimnazijos direktorė R. Agintienė, ŠMSM Švietimo tinklo politikos departamento patarėjas J. Vasiliauskas, muzikinį sveikinimą skyrė S. Balsio vadovaujamas pučiamųjų klasės orkestras. Pirmoje konferencijos dalyje direktorės pavaduotoja ugdymui J. Mackevičiūtė ir užsienio (anglų) kalbos mokytoja metodininkė Ž. Šemelienė pasidalijo patirtimi apie tai, kaip mokinių ir mokytojų kompetencijas padeda ugdyti dalyvavimas tarptautiniuose Erasmus+ projektuose. Vėliau pedagogai išsiskirstė į metodines grupes, kuriose mūsų gimnazijos mokytojai įvairiomis temomis, susijusiomis su ugdymo turinio atnaujinimu, skaitė pranešimus bei dalijosi praktinėmis įžvalgomis, vyko pasidalijimas darbine patirtimi tarp susirinkusių dalyvių.

Džiugu, jog skirtingų mokyklų mokytojai galėjo aptarti, kaip sekasi dirbti pagal atnaujintas bendrąsias programas, diskutuoti aktualiais klausimais apie ugdymo turinį, vertinimą, pamokos planavimą bei pasidalinti savo sėkmėmis, kylančiais iššūkiais ir drauge ieškoti jų sprendimo galimybių.