ERASMUS+ KURSAI PORTUGALIJOJE: DALINAMĖS PATIRTIMI

Sausio  11 d. 4a klasėje vyko atvira pasaulio pažinimo pamoka „Kam Egipte buvo statomos piramidės?“, kurią vedė mokytoja Rita Falevičienė. Mokytojos taikomi Erasmus+ kursuose išmokti metodai, padėjo mokiniams prisiminti, ką jie jau žino apie Egipto piramides bei, dirbdami individualiai, poromis ir kartu, išsiaiškino, kodėl senovės egiptiečiai statė jas, kam jų reikėjo. Paprastas 3P metodas (Pagalvok- Pasidalink poroje-Pasidalink su klase) suteikė jiems galimybę jaustis patogiau dalinantis savo mintimis, ugdyti socialines kompetencijas, gerinti kalbėjimo ir klausymo įgūdžius. Be to mokiniai dirbo naudodamiesi planšetėmis, skanuodami užduočių QR kodus, taip ugdydami ir skaitmenines kompetencijas.

Pamokoje dalyvavo kitų klasių mokytojai, administracijos atstovai. Pamokos pabaigoje mokiniai apibendrino savo žinias, išskyrė įdomiausius faktus. Pamoka praėjo labai įdomiai. Visi vaikai buvo aktyvūs, noriai dirbo.