SAVANORYSTĖS GALIMYBĖS IR NAUDA

Jauno žmogaus gyvenimo aprašyme nurodytos savanorystės patirtys gali būti svarbios būsimam darbdaviui, nes tai gali patvirtinti, kad kandidatas turi tokių asmeninių savybių, kaip atsakomybę, smalsumą, veiklumą, norą ką nors keisti.  Vasario 2d. Juodšilių gimnazijos IIB ir IIIA mokiniai dalyvavo regioninės užimtumo tarnybos organizuotoje nuotolinėje paskaitoje „Būkime pokyčio kūrėjai: Jaunimo savanorystė“. Lektorė Justina Juodvalkė papasakojo, kaip savanorystė ugdo svarbius asmeninius bruožus, padeda įgyti naujų įgūdžių, užmegzti ryšius, padeda tapti geru komandos nariu. Savanorė Kamilė pasidalino savo patirtimi savanoriaujant, tai jai padėjo apsispręsti pasirenkant būsimą specialybę. Po paskaitos mokiniai dalinosi, kaip jiems sekasi skirti laiko padedant kitiems, o lektorė patarė nebijoti žengti pirmą žingsnį link savanoriavimo.