DALINAMĖS PATIRTIMI

Vasario 22 d. gimnazijoje vyko gerosios patirties sklaidos renginys „STEAM ir Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projekto (Nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000140647) veiklų įgyvendinimas Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje“, kuriame dalyvavo Eitminiškių gimnazijos, Buivydiškių pagrindinės mokyklos bei Bukiškio progimnazijos pedagogai ir administracijos atstovai. Direktorės pavaduotoja ugdymui J. Mackevičiūtė kalbėjo apie STEAM ugdymo planavimą bei organizavimą gimnazijoje, taip pat pasidalijo neseniai pagal Erasmus+ programą kvalifikacijos tobulinimo kursuose  „Introduction to the Finnish Education Model“ (liet. „Įvadas į Suomijos švietimo modelį“) Suomijoje, Helsinkyje, išgirsta informacija apie Suomijos švietimo modelį bei mokymąsi, paremtą tiriamąja mokinių veikla, ieškant atsakymų į aktualius, kompleksinius klausimus (angl. phenomenon based learning).

Mūsų gimnazijos pradinių klasių, gamtos mokslų, matematikos, IT, technologijų mokytojai įvairiomis temomis, susijusiomis su STEAM, skaitė pranešimus bei dalijosi darbine patirtimi, praktiniais patarimais su renginio dalyviais.