Per šimtas moksleivių verslų prekybą perkelia į internetą: regionų konkursuose varžysis dėl geriausios bendrovės vardo

Kovo 8–21 dienomis vyksta jau trečiąjį kartą jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ organizuojama internetinė stovykla moksleiviams „Challenge The Challenge“ (liet. – „Mesk iššūkį iššūkiui“), kurioje dalyvauja ir Juodšilių „Šilo” gimnazijoje įkurta mokomoji mokinių bendrovė „Do it with love” (ekologinių maišelių gamyba) . Šįkart jaunųjų verslininkų išbandymo tema apie el. prekybą – parduoti internete. Net 452 iššūkį priėmę mokiniai, mokyklose įkūrę net 113 verslų, dėl geriausio el. prekybos sprendimo varžysis nacionaliniame konkurse, o regioniniuose Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus apskričių, taip pat Ukmergės miesto konkursuose – dėl geriausios jaunosios bendrovės vardo.