ERASMUS+ PROJEKTŲ TEIKIAMOS GALIMYBĖS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ MOKYMUI(-SI) IR KOMPETENCIJŲ UGDYMUI

2023 lapkričio 23 d. direktorės pavaduotoja ugdymui J. Mackevičiūtė, anglų k. mokytoja Ž. Šemelienė kartu su IIa kl. mokine V. Taraškevičiūte ir IIIa kl. mokiniu L. Savičiumi dalyvavo Grigiškių gimnazijoje vykusioje respublikinėje konferencijoje „Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamų tarptautinių projektų įtaka ugdymosi procesui“. Mūsų gimnazijos atstovai pasidalijo patirtimi apieErasmus+ projektų teikiamas galimybės mokinių mokymui(-si) ir kompetencijų ugdymui, taip pat buvo pristatyti gimnazijoje vykdomi Erasmus+ projektai: KA122 projektas „Įtraukiojo mokymo strategijos: nuo pasirengimo iki įgyvendinimo mokykloje” (NR.2022-1-LT01-KA122-SCH-000077430) ir Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2023-1-LT01-KA121-SCH-000140647. Džiaugiamės, jog ne tik mokytojai, bet ir mokiniai dalijasi įgyta prasminga, įdomia patirtimi, kurią jiems suteikė dalyvavimas tarptautiniuose projektuose.

*straipsnyje pateikiama tik autoriaus nuomonė ir Komisija neatsako už jokį galimą juose pateikiamos informacijos naudojimą.